Utrudnienia na ul. Nadbystrzyckiej. Naprawa nawierzchni po awarii wodociągowej

nadbystrzycka lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Mapy Google

Uwaga! Występują duże utrudnienia na ul. Nadbystrzyckiej w okolicy ul. Glinianej. Służby MPWiK naprawiają nawierzchnię po nocnej awarii wodociągowej.

W niedzielę w godzinach wieczornych doszło do awarii sieci wodociągowej w Lublinie na ul. Nadbystrzyckiej na wysokości ul. Glinianej. Awaria została w nocy usunięta przez służby MPWiK, natomiast w tej chwili prowadzone są prace porządkowe – zasypywanie wykopu, asfaltowanie.

W związku z tym zamknięty jest wyjazd z ul. Glinianej w ul. Nadbystrzycką, a także wyłączony z ruchu jest prawy pas jezdni na ul. Nadbystrzyckiej – na wysokości ul. Glinianej, w stronę ul. Zana. Utrudnienia w ruchu potrwają do godzin popołudniowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.