Utrudnienia na al. Witosa po zderzeniu dwóch pojazdów przed przejściem

mms img 1896612355
Zderzenie pojazdów na al. Witosa | fot. nadesłane

Ze sporymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący al. Witosa w kierunku Świdnika. W okolicy Galerii Lubelskiej doszło do zdarzenia dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło przed godz. 11 na al. Witosa w Lublinie. Przed przejściem dla pieszych w okolicy Galerii Lubelskiej doszło do zdarzenia dwóch pojazdów: scanii i mercedesa sprintera.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący scanią jadąc lewym pasem w kierunku Świdnika zatrzymał się przed przejściem by przepuścić pieszego. Tego manewru nie zauważył kierujący mercedesem sprinterem, który uderzył w tył scanii.

W wyniku zderzenia pojazdów nikomu nic się nie stało. Występują utrudnienia na lewym pasie w kierunku Świdnika. Ruch odbywa się po prawym pasie.

mms img 552081871
Zderzenie pojazdów na al. Witosa | fot. nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.