[aktualizacja] Utrudnienia dla kierowców w Lublinie. Modernizacje zaplanowane na lipiec 2023

DSC05793
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Aktualnie w mieście przewidzianych jest szereg prac, które mogą kierowcom utrudnić poruszanie się po mieście. Chodzi o skrzyżowanie z ul. Gęsią i ul. Jana Pawła II, planowane jest również wyłączenie sygnalizacji świetlnej. Szczegóły poniżej

Utrudnienia potrwają do końca tygodnia

W związku z pracami drogowymi na skrzyżowaniu ul. Gęsiej i ul. Jana Pawła II, wprowadzona zostanie na tym obszarze czasowa organizacja ruchu.

Od 4 lipca na czas prac drogowych zostanie wyłączony jeden z pasów umożliwiających prawoskręt z ul. Gęsiej w ul. Jana Pawła II. Do dyspozycji kierowców pozostanie drugi z nich. Utrudnienia te mogą potrwać do końca tygodnia.

Od (środa, 5 lipca), w związku z przystąpieniem do budowy ul. Daliowej, zostaje tam wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Rozpoczęte prace, obejmujące także wykonanie niezbędnej infrastruktury, wymagają zamknięcia odcinka drogi, z utrzymaniem możliwości dojazdu do posesji. Utrudnienia potrwają do drugiej połowy grudnia.

piątek (7 lipca) w związku z koniecznością przestawienia słupów sygnalizacji świetlnej, nastąpi czasowe wyłączenie świateł. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na istniejące oznakowanie. Prace zaplanowane są w okresie poza godzinami szczytu i potrwają ok. 2-3 godz.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.