Uszkodzona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu. Miejsce zabezpiecza policja

Uszkodzona sygnalizacja na skrzyżowaniu na Placu Bychawskim | fot. Damel Taxi

Na skrzyżowaniu Plac Bychawski i ul. Kunickiego doszło do uszkodzenia sygnalizacji świetlnej. Na miejscu jest policja, która zabezpiecza miejsce do czasu przyjazdu firmy serwisowej.

Informację wraz potwierdzającymi ją zdjęciami przesłał do nas jeden z kierowców Damel Taxi. – Na skrzyżowaniu pl. Bychawskiego z ul. Kunickiego uszkodzona sygnalizacja świetlna, prawdopodobnie przez jakąś ciężarówkę. Policja zabezpieczyła miejsce” – relacjonuje.

Czy to skutek wypadku? – „Na miejscu gdzie nastąpiło uszkodzenie sygnalizacji są funkcjonariusze, ale nie prowadzą żadnych czynności związanych z wypadkiem lub kolizją. Sprawa uszkodzenia została zgłoszona ekipie serwisowej, która jedzie na miejsce” – informuje podkom. Anna Kamola z biura prasowego lubelskiej policji.

Uszkodzona sygnalizacja na skrzyżowaniu na Placu Bychawskim | fot. Damel Taxi


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. w trolejbusie spadły pantografy i uderzyly w lampe. Nie zatrzymal sie tylko pojechal dalej.