Urzędnicy z Lublina będą mieli długi weekend w sierpniu. Kiedy nieczynny urząd miasta?

Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2
Nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2

Piątek, 14 sierpnia to dzień wolny od pracy m.in. dla pracowników Urzędu Miasta Lublin. Jeśli planowaliście załatwić w ten dzień sprawę urzędową – to przełóżcie tę wizytę na inny termin.

15 sierpnia przypadają dwa święta – jedno kościelne, czyli Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Zielnej), a drugie państwowe, czyli Święto Wojska Polskiego. Ponieważ w tym roku 15 sierpnia wypada w sobotę, pracownicy otrzymają dodatkowy dzień wolny od pracy.

Dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miasta w Lublinie w zamian za dzień świąteczny będzie 14 sierpnia (piątek). Tego dnia urząd miasta będzie nieczynny dla interesantów, a dyżur pełnić będą jedynie pracownicy na stanowisku ds. rejestracji zgonów (pokój 289) w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 w godz. od 8.00 do 14.00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.