Urząd Miasta Kraśnik opublikuje w BIP rejestr zawartych umów

Wojciech Wilk, burmistrz Kraśnika | źródło: facebook.com / Miasto Kraśnik

Do końca kwietnia burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk zobowiązał się opublikować w Biuletynie Informacji Publicznej rejestr umów zawieranych przez Urząd Miasta Kraśnik.

O opublikowanie tych informacji w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kraśnik wnioskowała Fundacja Wolności w petycji do burmistrza Kraśnika Wojciecha Wilka.

W pierwszej petycji Fundacja otrzymała informację, w której UM Kraśnik poinformował o udostępnieniu rejestru umów w BIP do stycznia 2020 roku. Jednak ta odpowiedź nie satysfakcjonowała lubelskiej fundacji.

„Miło mi poinformować, że w odpowiedzi na ponownie złożoną petycję, burmistrz miasta Kraśnik zobowiązał się opublikować rejestr zawieranych umów w okresie do końca kwietnia br.” – mówi Krzysztof Jakubowski, prezes Fundacji Wolności.

Urząd Miasta Kraśnik opublikuje w BIP rejestr zawartych umów


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.