Uruchomiono punkt szczepień w galerii Vivo Lublin

Centrum handlowe Vivo Lublin
Centrum handlowe Vivo Lublin | materiały prasowe

W piątek 9 lipca w centrum handlowym Vivo Lublin ruszył punkt szczepień przeciw Covid. Klienci mogą zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson przy okazji zakupów.

Szczepienie w Vivo Lublin

W punkcie szczepień, zlokalizowanym w Vivo Lublin, mogą zaszczepić się wszyscy chętni, którzy do tej pory tego nie zrobili. Wystarczy, że wcześniej zarejestrują się przez Internetowe Konto Pacjenta, infolinię 989, bądź bezpośrednio na miejscu.

Przed samym szczepieniem należy wypełnić niezbędną dokumentację i przejść szczegółową kwalifikację medyczną, na podstawie której zostanie podana szczepionka. Do dyspozycji klientów jest jednodawkowa szczepionka firmy Johnson & Johnson.

Punkt szczepień zlokalizowany jest na poziomie 0 VIVO! Lublin w aptece Super-Pharm.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.