Uroczyste podsumowanie projektu Aktywni – Kreatywni w Kulturze

grafika Aktywni - Kreatywni w Kulturze
fot. Materiał organizatora

Dzisiaj (19.12) w Klubie Muzycznym CSK o godzinie 14:00 uroczyste podsumowanie projektu Aktywni – Kreatywni w Kulturze – 18. Wojewódzki Przegląd Rękodzieła i Twórczości Seniorów, połączony z koncertem oraz otwarciem wystawy pokonkursowej.

O projekcie

Przegląd skierowany jest do nieprofesjonalnych twórców w wieku 60+. Wydarzenie ma charakter konkursu. Przedmiotem Przeglądu jest rękodzieło – elementy dekoracyjne i użytkowe wykonane własnoręcznie, dowolną techniką.

Organizatorem wydarzenia pn. Aktywni – Kreatywni w Kulturze – 18. Wojewódzki Przegląd Rękodzieła i Twórczości Seniorów jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Cele projektu

  • prezentacja rękodzieła i twórczości plastycznej Seniorów
  • wymiana doświadczeń Seniorów w ramach amatorskiej twórczości artystycznej
  • aktywizacja Seniorów
  • promowanie twórczości artystycznej Seniorów z województwa lubelskiego
  • pogłębianie i rozwijanie pasji oraz zainteresowań

Nagrody

Nagrodzone oraz Wyróżnione prace przechodzą do II etapu Konkursu. Jest nim sesja zdjęciowa wykonana przez profesjonalnego fotografa przedstawiająca nagrodzonego Seniora wraz ze zwycięską pracą. Udział w sesji jest warunkiem koniecznym. W jej efekcie powstanie wystawa dostępna w przestrzeniach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

W każdej kategorii zostaną przyznane Nagrody: I, II, III oraz wyróżnienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.