Uprawiali seks z nieletnią. Nagimi zdjęciami dziewczynki chwalili się znajomym

68 127376 g
Mieszkańcy powiatu parczewskiego uprawiali seks z nieletnią | fot. KWP Lublin

Policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu parczewskiego. Mężczyźni mieli uprawiać seks z nieletnią.

Zatrzymani to dwaj mieszkańcy powiatu parczewskiego w wieku 25 i 41 lat. Mężczyźni nawiązali kontakt z małoletnią w sieci za pomocą jednego z portali społecznościowych. Znajomość wirtualna przeniosła się do świata realnego.

– Spotykali się w celu współżycia seksualnego z małoletnią. Za pośrednictwem komunikatorów przesyłali także treści pornograficzne z jej udziałem – wyjaśnia Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do zatrzymania 41-latka doszło na jednej z ulic Lublina, 25-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania. W czasie śledztwa policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy, telefony i tablety.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15. roku życia. Prokurator wystąpił z wnioskiem do Sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu.

Podejrzanym grozić może kara do 10 lat więzienia.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ona też jest głupia widząc że faceci są dużo starsi powinna uciekać ze spotkania a nie jeszcze pewnie poszła do domu jednego z nich

  2. niech Cie sprawdza, bo masz myslenie pedofila. Zglosilem sprawe.

  3. Dogadają się tak jak Adaś. K.z prokuratorem i guzik im zrobią!!!!