UPC nie działa. Awaria internetu UPC: Warszawa, Lublin, Kraków, Wrocław

kabel internet
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

UPC nie działa. Awaria internetu UPC. Tysiące klientów UPC może mieć dzisiaj problemy z dostępem do internetu. Problem z internetem występuje w największych miastach Polski: Warszawa, Lublin, Kraków, Wrocław i Gdynia.

Internet UPC nie działa

Użytkownicy internetu UPC Polska masowo zgłaszają problem internetu UPC. Chodzi dokładnie o internet stacjonarny, który po prostu przestał działać. Awarię UPC zgłaszają mieszkańcy przede wszystkim mieszkańcy: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Katowic, Łodzi, Gdańska, Lublina oraz Bydgoszczy. Wygląda na to, że awaria dotknęła większą część Polski.

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną awarii internetu stacjonarnego w UPC. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek nowych informacji, wiadomość będzie aktualizowana.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. U nich zawsze są awarie odkąd pamiętam jak zmienili nazwę na UPC. Woogule nie przejmują się starymi abonamentami, wciskają guwniane telewizory lub komórki i badziewne zestawy ale jak niema internetu lub tv to numer zgłoszeniowy nie działa lub twierdzą że u nich wszystko działa a awaria jest u klienta i np. wysyłają ekipę za którą trzeba zapłacić bo oni nie poczuwają się do winy z własnej strony. Taka jest prawda o tej dziwnej firmie.

 2. O ile w niedzielę że nie potrafili naprawić to jeszcze jestem w stanie zrozumieć …ale to już 3 dzień i nic. Panowie serwisanci za co bierzecie kasę co m-c.

 3. Wrocław, pl. Grunwaldzki 6 i okolice – tysiące nie mają kompletnie żadnego dostępu – modemy się nie synchronizują – UPC twierdzi o „ograniczeniu w przepustowości” – prace mają potrwać do 27go styczni.
  To brzmi jak żart – ludzie pracują w pandemii z domu, dzieci mają szkołę z domu… a internet mobilny tego nie ciągnie, w szczególności, że cała okolica próbuje się przesiąść na mobilny.

  Dobry tweet:
  https:// twitter. com/grunwald2020/ status/1352287735097208833
  @UPC_Polska
  ,brawo-zaplanowaliście całkowite odłączenie internetu tysiącom klientów na wiele dni (do 27go),kłamiąc na infolinii o ograniczeniu sygnału.0 info. Wrocław, pl.Grunwaldzki 6 i okolice.Czas na @Orange_Polska
  @wyborczawroclaw
  @FAKT24PL
  @onetpl
  @tuwroclaw
  @wirtualnapolska