Umówił się w internecie na seks z 15-latką. Wpadł w pułapkę

Policjanci zatrzymali 36-letniego pedofila, który umówił się przez internet z 15-latką na seks. Nie wiedział, że za małoletnią podawała się dorosła osoba.

 

Policjanci zostali powiadomieni przez internautkę o mężczyźnie, który za pośrednictwem internetu umówił się z małoletnią. Korespondując zadawał nastolatce intymne pytania, a ostatecznie złożył jej propozycje seksualną.

 

Osoba, która siedziała po drugiej stronie i podawała się za 15-latkę, uzgodniła termin i miejsce spotkania, a następnie o swoich podejrzeniach powiadomiła policjantów. 36-latek wpadł w zaplanowaną przez kryminalnych zasadzkę.

 

Wczoraj usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To jak to jest bo z tego co mówi artykuł Art. 200
    Seksualne wykorzystanie małoletniego
    Art. 200.
    § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
    PONIŻEJ a nie 15 latka czy lakę to już według tego artykułu osoba nie jest pedofilem