Ulica w centrum Lublina zamknięta dla ruchu na dłużej. Miasto: „Wykonawca prac wystąpił o przedłużenie terminu”

Zamknięta ul. Wieniawska ze względu na realizowane prace drogowe
Zamknięta ul. Wieniawska ze względu na realizowane prace drogowe | fot. Dominik Wąsik

Niekorzystne warunki atmosferyczne uniemożliwiły wykonawcy prac na dotrzymanie założonego terminu. Ulica Wieniawska pozostanie zamknięta dla ruchu do połowy stycznia. Szczegóły poniżej.

Utrudnienia na ul. Wieniawskiej do połowy stycznia

Organizacja ruchu związana z zamknięciem odcinka ul. Wieniawskiej od ul. Czystej do ul. Jasnej będzie obowiązywać do 15 stycznia 2024 r.

„W związku z warunkami atmosferycznymi wykonawca prac budowlanych wystąpił o przedłużenie terminu ważności projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzonej przez siebie inwestycji” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Dojazd do ul. Jasnej i ul. Krótkiej zapewniono od ul. Ewangelickiej, a ul. Jasna jest na tym odcinku dwukierunkowa. Z kolei dojazd do ul. Bieczyńskiego umożliwiono od ul. Krakowskie Przedmieście.

Tym samym na ul. Wieniawskiej, od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Bieczyńskiego, zachowano ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul. Czystej będzie odbywał się na dotychczasowych zasadach, zaś wyjazd przez ul. Karskiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.