Ul. Mełgiewska: Kierująca BMW nie zauważyła stojącego na poboczu pojazdu

Kierująca BMW nie zauważyła stojącego na poboczu volkswagena | fot. nadesłane

W czwartek przed godz. 13, kierująca BMW wjechała w stojący na poboczu samochód z paką. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło na ul. Mełgiewskiej. W okolicy salonu samochodowego doszło do groźnie wyglądającego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca BMW jadąc od strony Świdnika w stronę centrum w ostatniej chwili zauważyła stojącego na prawym pasie volkswagena z paką.

Mimo próby minięcia, samochód uderzył w tył stojącego volkswagena. Kierująca BMW została przetransportowana do szpitala. W samochodzie należącym do jednej z firm zajmującej się odśnieżaniem chodników nikogo nie było.

Kierująca BMW nie zauważyła stojącego na poboczu volkswagena | fot. nadesłane


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.