Ul. Łęczyńska: Kierujący BMW wymusił pierwszeństwo na Seacie [ZDJĘCIA]

Zderzenie BMW z Seatem na ul. Łęczyńskiej | fot. Dominik Wąsik

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było powodem porannej kolizji na ulicy Łęczyńskiej w Lublinie. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 8 na ul. Łęczyńskiej. Na skrzyżowaniu z ul. Przyjaźni doszło do zdarzenia dwóch samochodów: seat i bmw. Przyczyną zderzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców biorących udział w kolizji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw chcąc wyjechać z ul. Przyjaźni, wymusił pierwszeństwo na jadącym ul. Łęczyńską w kierunku Drogi Męczenników Majdanka seacie. Doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zderzenie BMW z Seatem na ul. Łęczyńskiej | fot. Dominik Wąsik
Zderzenie BMW z Seatem na ul. Łęczyńskiej | fot. Dominik Wąsik


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.