Ul. Kunickiego: Zepsuta ciężarówka przyczyną opóźnień dwóch linii komunikacji miejskiej

IMAG3880

Na ul. Kunickiego zepsuta ciężarówka zablokowała drogę. Linie trolejbusowe nr 151 i 157 niewyposażone w alternatywny napęd są wstrzymane na czas usunięcia zepsutego pojazdu z trasy.

 

– W związku z zatarasowaniem przejazdu przez zepsutą ciężarówkę na ul. Kunickiego w rejonie ul. Mickiewicza, występują utrudnienia na liniach trolejbusowych nr 151 i 157 niewyposażonych w alternatywny napęd. Część kursów ww. linii nie zostanie wykonana informuje Monika Fisz z ZTM Lublin.

 

Aktualizacja 11:32

Na ul. Kunickiego został przywrócony ruch, pojazdy linii nr 151 i 157, bez alternatywnego napędu wracają na swoje podstawowe trasy jednak, z uwagi na zdarzenie, będą kursowały z opóźnieniem.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Coś mi się zdaje, że to raczej jest ul. Piłsudskiego i most nad rzeką Bystrzycą, a nie ul. Kunickiego;) Na ul. Kunickiego nie ma takiego mostu, tylko jest wiadukt kolejowy. Chyba, że ktoś przez pomyłkę złe zdjęcie wstawił. Przykładowo: ukryty link .