Ważny temat? Prześlij newsa!

Ul. Janowska: Czołowe zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 2 lutego 2017, 10:20
  • Region

W czwartkowy poranek na ul. Janowskiej doszło do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów. Ulica całkowicie zablokowana. Objazdy komunikacji miejskiej.   Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło około godz. 9:30. Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu marki Renault jechał ul. Janowską w stronę ul. Krężnickiej. Podczas manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Peugeot, […]

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartkowy poranek na ul. Janowskiej doszło do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów. Ulica całkowicie zablokowana. Objazdy komunikacji miejskiej.

 

Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło około godz. 9:30. Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu marki Renault jechał ul. Janowską w stronę ul. Krężnickiej. Podczas manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Peugeot, którym jechała ok. 50 letnia kobieta.

 

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Kierowca został przebadany alkomatem. Był trzeźwy. Policja ustala okoliczności zdarzenia. W związku z pracami policji ulica została zamknięta. Policja zablokowała wjazd od ul. Nadbystrzyckiej. Komunikacja miejska została skierowana na objazdy.

 

Autobusy linii nr 8 zostały skierowane na objazd trasą: od Nadbystrzyckiej przez Krochmalną, Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską do Krężnickiej. Pojazdy omijają przystanki: Wąwozowa NŻ, Koło NŻ, Janowska – stacja pomp NŻ, Parczewska NŻ, Rąblowska NŻ, Lipska. W związku ze zmienioną trasą występują opóźnienia w kursowaniu autobusów linii nr 8.

 

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check