Ukrywał susz marihuany w zamrażarce. Policjanci zatrzymali 37-latka

Ponad 3 kg suszu marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu 37-latka na terenie gminy Jastków. Mężczyzna przechowywał narkotyki w zamrażarce.

 

Policjanci posiadali informację, że 37-latek w swoim mieszkaniu może posiadać znaczną ilość narkotyków. W poniedziałek funkcjonariusze weszli na teren jednej z posesji w gminie Jastków.

 

– Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 3 kg suszu marihuany, które ukryte były w zamrażarce – informuje Kamil Karbowiczek z lubelskiej policji. Dodatkowo policjanci ujawnili w samochodzie mężczyzny amfetaminę i nabój myśliwski, na który 37-latek nie posiadał zezwolenia.

 

Jak się okazało, mężczyzna w przeszłości był już karany za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Sąd na wniosek policji zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.