Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkaniec Lublina zatrzymany

68 143965
28-letni mieszkaniec Lublina ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości | fot. KMP Lublin

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez 5 lat. Ostatecznie jednak usłyszał zarzuty za przestępstwo z przeszłości. Do odsiadki ma ponad 12 lat.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z VI Komisariatu Policji ustalili, miejsce ukrywania się poszukiwanego 14 podstawami prawnymi 28-latka. W poniedziałek rano funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Lublina na terenie jednej z posesji w gminie Wólka.

Mężczyzna poszukiwany był od 2014 roku m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem oraz zniszczenie mienia. 28-latek ukrywał się poza granicami kraju, jednak w ostatnim czasie wrócił do Polski i policjanci wpadli na jego trop. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie ponad 12 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 28-latek trafił do aresztu celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.