Ukradły dwa telefony. Kto je rozpoznaje?

Policjanci poszukują dwóch młodych kobiet, które z jednego z lubelskich centrów handlowych skradły dwa telefony komórkowe. Wartość strat oszacowana została wstępnie na około 2 tys. złotych.

Do kradzieży doszło 9 stycznia b.r. na terenie marketu centrum handlowego przy ul. Witosa.  Ze zgłoszenia przyjętego przez komisariat VI Policji w Lublinie wynika, że z jednego ze stoisk zostały skradzione dwa telefony komórkowe. Wartość strat wstępnie oszacowana została na około 2 tys. złotych.

Jak się okazało, sprawczynie przestępstwa zarejestrował sklepowy monitoring.  Na nagraniu widać dwie młode kobiety przechadzające się  po sklepie ze sklepowym wózkiem.  Dziewczyny znajdując się obok jednego ze stoisk  z półki zabrały dwa telefony komórkowe.  Następnie wychodząc z marketu zostawiły przed kasą wózek z zakupami i skierowały się do wyjścia.

Policjanci poszukują sprawczyń kradzieży. Ktokolwiek rozpoznaje na zdjęciach kobiety, proszony jest o kontakt z komisariatem  VI Policji w Lublinie (ul. Gospodarcza 2) pod nr tel. (81) 535 46 61.

68-72119 68-72121fot. KWP

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.