Ukradli markowe perfumy. Kto ich rozpoznaje?

Markowe perfumy o łącznej wartości blisko 1400 złotych padło łupem trójki młodych mężczyzn. Przestępstwa dopuścili się w perfumerii jednego z centów handlowych Lublina. Ich proceder zarejestrowała wewnętrzna kamera. Ktokolwiek rozpoznaje sprawców kradzieży na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z Komisariatem IV Policji w Lublinie.

Kradzież miała miejsce 10 lipca. Z przyjętego przez policjantów z „czwórki” zawiadomienia wynika, że w jednym ze sklepów w galerii handlowej w centrum miasta łupem trzech młodych mężczyzn padły dwie sztuki markowych perfum. Sklep wycenił straty na około 1400 złotych.

Sprawców zarejestrował sklepowy monitoring. Ktokolwiek rozpoznaje te osoby na załączonych zdjęciach proszony jest o kontakt z Komisariatem IV Policji w Lublinie pod nr tel.: (81) 535 48 00 lub nr 997/112.

materiały policji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.