Ukradli kurtki ze sklepu. Kto ich rozpoznaje?

f0f0f0
Policjanci poszukują kobiety i mężczyzny, którzy z jednego ze sklepów odzieżowych w galerii handlowej skradli cztery kurtki. Straty oszacowano na blisko 800 złotych. Ktokolwiek rozpoznaje te osoby na załączonych zdjęciach proszony jest o kontakt z Policją.

Do kradzieży doszło  10 lipca b.r. w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z ustaleń policjantów z I komisariatu wynika, że  do sklepu weszła kobieta wraz z mężczyzną. W ich zainteresowaniu znalazły się kurtki. Ponieważ chcieli je przymierzyć, udali się do przymierzalni. Wykorzystując chwilowe zamieszanie w sklepie związane z pojawieniem się innych klientów, osoby te niepostrzeżenie opuściły sklep ze skradzionym łupem. Straty oszacowane w wyniku utraty 4 kurtek  wstępnie oszacowano na około 800 złotych.

Ktokolwiek rozpoznaje te osoby na załączonych zdjęciach proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie pod nr tel.: (81) 535 45 73 lub nr 997/112.

materiały: A.K.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.