Ukradli blisko 1000 sztuk liquidów do e-papierosów. Są już w rękach policji

liquid vape epapieros
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina w wieku 20 i 21-lat. Mężczyźni będą odpowiadać za kradzież blisko 1000 sztuk liquidów do e-papierosów wartości ponad 10 tys. zł.

W środę operacyjni z IV Komisariatu Policji w Lublinie realizując własne ustalenia zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina w wieku 20 i 21-lat. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, iż kilka dni temu dokonali kradzieży blisko 1000 sztuk liquidów do e-papierosów ze stoiska na terenie jednej z galerii handlowych. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę ponad 10 tys. zł.

Mundurowi podczas przeszukania u 21-latka odnaleźli i zabezpieczyli większość skradzionego mienia. Dodatkowo w mieszkaniu 20-latka mundurowi ujawnili marihuanę. Obaj mężczyźni muszą liczyć się z zarzutami. Za kradzież grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

68 156469
Ukradli blisko 1000 sztuk liquidów do e-papierosów | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.