Ukradła perfumy o wartości 800 złotych. Kto rozpoznaje kobietę?

Policjanci poszukują kobiety ze zdjęcia do sprawy kradzieży perfum
Policjanci poszukują kobiety ze zdjęcia do sprawy kradzieży perfum | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują kobiety, która w jednej galerii handlowej w Lublinie ukradła markowe perfumy o wartości 800 złotych. Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu.

Ukradła perfumy z popularnej drogerii

Do kradzieży doszło w lutym w jednej z galerii handlowych na terenie Lublina. Z ustaleń policji wynika, że do mieszczącej się tam drogerii weszła kobieta, która wykorzystując chwilę nieuwagi personelu, skradła markowe perfumy o wartości 800 złotych.

Wizerunek sprawczyni nagrały kamery monitoringu. Jeśli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z 6 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub 112.

Policjanci poszukują kobiety ze zdjęcia do sprawy kradzieży perfum | fot. KMP Lublin | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.