Ukradła markowe kosmetyki w Rossmannie. Młoda kobieta jest poszukiwana przez policję

Młoda kobieta ukradła w Rossmannie markowe kosmetyki
Młoda kobieta ukradła w Rossmannie markowe kosmetyki | fot. KMP Lublin

Do kradzieży doszło w jednej z drogerii sieci Rossmann na terenie Lublina. Z ustaleń policjantów wynika, że zarejestrowana przez monitoring młoda kobieta dokonała kradzieży markowych kosmetyków. Straty oszacowano na ponad tysiąc złotych.

Ukradła kosmetyki w Rossmannie

Do kradzieży doszło w sierpniu w drogerii sieci Rossmann przy ul. Diamentowej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, do drogerii weszła młoda kobieta, która wykorzystując nieuwagę personelu, dokonała kradzieży markowych kosmetyków o wartości ponad 1 000 złotych.

Wizerunek kobiety, która mogła dokonać tego czynu, nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.