Ukradła kosmetyki o wartości blisko 2500 zł. Policja publikuje wizerunek złodziejki

kosmetyki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Lubelscy policjanci poszukują kobiety, która w galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie ukradła markowe kosmetyki o wartości 2500 zł. Policja publikuje wizerunek złodziejki.

Do kradzieży doszło na terenie galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do jednej z drogerii na terenie galerii weszła młoda kobieta, która wykorzystując nieuwagę personelu dokonała kradzieży markowych kosmetyków o wartości blisko 2500 złotych.

Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu, który teraz policjanci publikują. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr tel. 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

AKTUALIZACJA: Zobaczyła swoje zdjęcie w internecie. Sama zgłosiła się na komisariat

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.