Lublin: Zobaczyła swoje zdjęcie w internecie. Sama zgłosiła się na komisariat

ukradł kosmetyki
Młoda kobieta ukradła markowe kosmetyki o wartości blisko 2500 złotych | fot. KMP Lublin

Młoda kobieta, której wizerunek publikowaliśmy kilka dni temu, sama zgłosiła się na komisariat. Chodzi o kradzież kosmetyków o wartości 2500 zł w jednej z galerii handlowych na terenie Lublina.

Do kradzieży doszło w listopadzie na terenie galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, do jednego ze sklepów weszła młoda kobieta, która wykorzystując nieuwagę personelu dokonała kradzieży markowych kosmetyków o wartości blisko 2,5 tys. złotych.

Prowadzący sprawę policjanci z IV komisariatu, podjęli decyzję o publikacji wizerunku sprawcy. Już po kilku dniach na IV komisariat zgłosiła się, 20-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta przyznała się do kradzieży. Funkcjonariusze odzyskali też część skradzionego mienia.

Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.