Ukradła kobiecie portfel z pieniędzmi i wskazała na "uciekającego" złodzieja. Rozpoznajesz ją?

68 104340 g

Jak ustalili funkcjonariusze kobieta czekając w kolejce do sklepowej kasy wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej i wyciągnęła z plecaka portfel. Zdarzenie zarejestrował monitoring sklepu.

 

Policjanci poszukują złodziejki, która w jednym ze sklepów w galerii przy al. Witosa okradła młodą Turczynkę. Udając, że robi zakupy zabrała z jej plecaka portfel. Gdy kobieta zorientowała się, że nie ma portfela. Wtedy złodziejka rzuciła portfel na podłogę, a następnie powiedziała okradzionej, że widziała podejrzaną osobę i wskazała drogę jej ucieczki. Gdy Turczynka wyszła ze sklepu, złodziejka wróciła po portfel.

 

Do chwili obecnej tożsamość złodziejki nie została ustalona. Osoby, które ją rozpoznają proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym VI komisariatu Policji. tel. (81) 535 46-61 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

 

Wideo

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. Przeczytaj jeszcze raz. To turczynka została okradziona, a kobieta która to zrobiła na nagraniu wygląda na normalną dziewczynę o lekko ciemniejszej karnacji (być może lubi chodzić na solare…)