Ukradł ze sklepu markowe ubrania o wartości ponad 800 zł. Teraz szuka go policja

Ukradł ze sklepu markowe ubrania
Ukradł ze sklepu markowe ubrania | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży ubrań, w jednym ze sklepów na terenie Lublina. Straty oszacowano na ponad 800 złotych. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Ukradł ubrania w sklepie

Do kradzieży doszło w jednej z galerii handlowych na terenie Lublina. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że mężczyzna widoczny na zdjęciu wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł ze sklepu Martes Sport dwie pary spodni oraz markową koszulkę. Łączne straty oszacowano na ponad 800 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Ukradł ze sklepu markowe ubrania
Ukradł ze sklepu markowe ubrania | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.