Ukradł z restauracji torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Rozpoznajesz go?

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który ukradł torebkę w restauracji

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który pod koniec grudnia ukradł torebkę w jednej z restauracji w centrum Lublina. W środku znajdowały się dokumenty, telefon komórkowy i spora ilość gotówki.

Przyszedł do restauracji i ukradł torebkę

Do zdarzania doszło w 29 grudnia w jednym z lokali gastronomicznych centrum Lublina. Z ustaleń policji wynika, że zarejestrowany przez kamerę monitoringu mężczyzna zwrócił uwagę na pozostawioną bez nadzoru torebkę.

Mężczyzna wykorzystał nadarzającą się okazje i dokonał jej kradzieży. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, telefon komórkowy oraz gotówka. Właścicielka oszacowała straty na kwotę ponad 8 tys. złotych.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1. komisariatem Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.