Ukradł z Biedronki alkohol i artykuły spożywcze. Policja publikuje wizerunek złodzieja

biedronka
Biedronka | materiały prasowe Biedronka

Policjanci z Lublina prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych z Biedronki na terenie miasta. Straty oszacowano na blisko 2 000 złotych. Policja publikuje wizerunek złodzieja i prosi o pomoc.

Ukradł alkohol z Biedronki

Do kradzieży doszło w Biedronce przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca kilkukrotnie wszedł do marketu i wykorzystując nieuwagę personelu, dokonał kradzieży. Jego łupem padły produkty spożywcze i alkohol o łącznej wartości blisko 2 000 złotych.

Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Ukradł alkohol w Biedronce
Ukradł alkohol w Biedronce | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.