Ukradł wózek sklepowy, bo zawsze o takim marzył

Policjanci zatrzymali 19-latka, który ukradł duży sklepowy wózek należący do jednego z marketów. Mężczyzna tłumacząc się powiedział, że dokonał kradzieży, ponieważ zawsze marzył o tym by posiadać taki wózek na własność.

Do zdarzenia doszło w sobotę. Około północy policjanci z Tarnogrodu podczas patrolu zauważyli szybko biegnącego młodego mężczyznę z dużym wózkiem sklepowym. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali mężczyznę.

Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gminy Tarnogród, który jak się okazało ukradł duży wózek sklepowy należący do jednego z marketów. Skruszony mężczyzna oświadczył, że zdecydował się na ten czyn ponieważ od kiedy pamięta zawsze pragnął mieć taki wózek na własność.

Podczas zatrzymania 19-latek był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Wartość skradzionego wózka to blisko 300 zł. Mężczyzna odpowie przed sądem.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.