Ukradł spodnie w galerii handlowej. Ma charakterystyczne tatuaże na rękach i nodze

spodnie w sklepie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który z jednego ze sklepów w galerii handlowej pod ubraniem wyniósł 4 pary spodni o wartości 600 złotych. Policja publikuje zdjęcia złodzieja. Ma on charakterystyczne tatuaże na rękach i nodze.

Ukradł spodnie w sklepie

Do kradzieży doszło w galerii handlowej w centrum Lublina. Mężczyzna zarejestrowany przez kamery monitoringu dokonał kradzieży spodni w jednym ze sklepów. Wziął z półek różnego rodzaju ubrania, z którymi poszedł do przymierzalni. Po pewnym czasie odłożył sweter i jedną parę spodni.

Mężczyzna bez wzbudzania podejrzeń wyszedł ze sklepu. W odłożonych ubraniach pozostawił zdjęte klipsy z 4 par jeansów o wartości 600 złotych. Jak się okazało sprawca, dokonując kradzieży, przewiesił spodnie przez własne ciało i wyniósł je pod ubraniem.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Mężczyzna ma charakterystyczne tatuaże na dwóch rękach i lewej nodze. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem policji w Lublinie przy ulicy Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00. Policja zapewnia anonimowość.

Ukradł spodnie o wartości 600 złotych
Ukradł spodnie o wartości 600 złotych | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.