Ukradł samochód z kluczykami w środku. Podczas ucieczki wjechał w koleinę

68 161580
Policjanci odzyskali skradziony samochód | fot. KMP Lublin

Złodziej wykorzystał pozostawiony w aucie kluczyk zapasowy i ukradł skodę, która była zaparkowana na parkingu w dzielnicy Czechów. Podczas ucieczki wjechał w koleinę, z której nie mógł już wyjechać.

Do kradzieży wartego 50 tys. samochodu doszło w miniony weekend na terenie Lublina. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzona pozostawiła samochód marki Skoda na ogólnodostępnym parkingu w dzielnicy Czechów. Następnego dnia rano zorientowała się, że auto zniknęło.

Informacja została przekazana do wszystkich komisariatów. Policjant z I Komisariatu Policji w Lublinie będąc poza służbą odnalazł skradzioną skodę. Jak się okazało sprawca na drodze polnej w gminie Bełżyce porzucił auto, ponieważ wjechał w koleinę, z której nie mógł się wydostać.

Funkcjonariusze zabezpieczyli skradziony samochód, który wrócił już do właścicielki. Niedługo później w ręce mundurowych wpadł 20-letni złodziej. Mężczyzna dzisiaj usłyszał zarzuty kradzieży. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.