Ukradł rower z parkingu galerii handlowej. Szuka go policja

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Policjanci publikują wizerunek złodzieja i proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Mężczyzna wykorzystując niewłaściwie zabezpieczony rower dokonał jego kradzieży.

Kradzież roweru z parkingu galerii handlowej

Do kradzieży doszło na terenie parkingu jednej z galerii handlowych w centrum Lublina. Z ustaleń policji wynika, że sprawca poruszał się samochodem marki Suzuki.

Mężczyzna zarejestrowany na kamerach monitoringu wykorzystał fakt niewłaściwego zabezpieczenia jednośladu i dokonał jego kradzieży. Straty oszacowano na 600 złotych.

Osoby rozpoznające sprawcę proszone są o kontakt z komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Unii Lubelskiej 23, tel. 47 811 24 00 lub 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.