Ukradł rower z klatki schodowej przy ul. Zachodniej. Kto go rozpoznaje? [WIDEO]

68 130850
Policjanci zatrzymali złodzieja roweru z klatki schodowej bloku przy ul. Zachodniej | fot. KWP Lublin

Policjanci szukają mężczyzny, który ukradł rower z klatki schodowej jednego z bloków przy ul. Zachodniej w Lublinie. Wizerunek złodzieja zarejestrowała kamera w windzie.

Do kradzieży doszło 19 czerwca na ul. Zachodniej w Lublinie. Nieznany mężczyzna wszedł na jedną z klatek blokowych, skąd ukradł znajdujący się tam rower. Wartość skradzionego roweru została oszacowana na kwotę ponad 2100 zł.

W toku czynności policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym zostało zarejestrowane całe zdarzenie. – Widać na nim jak sprawca najpierw wjeżdża windą na jedno z pięter, następnie po chwili zjeżdża w dół już z rowerem – mówi Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego KWP w Lublinie.

Osoby, które rozpoznają sprawcę proszone są o kontakt z dyżurnym IV komisariatu pod nr tel.: (81) 535-48-00 lub 112. Informację można przekazać anonimowo.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dzięki serwisowi spottedlublin, Policji, która zamieściła informacje i uczciwym, życzliwym użytkownikom facebooka rower wrócił do właściciela:):) policja zadziałała w błyskawicznie 1 dzień i po wszystkim:) a ten chwast ze zdjęć idzie na dołek miał już sporo na sumieniu.