Ukradł rower pracownikowi kawiarni w centrum Lublina. Moment kradzieży zarejestrowała kamera

Moment kradzieży roweru zarejestrowany przez kamerę w kawiarni
Moment kradzieży roweru zarejestrowany przez kamerę w kawiarni | fot. nadesłane

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który 3 czerwca rano ukradł rower pozostawiony w jednej z kamienic przy deptaku. Mężczyznę nagrała kamera.

Ukradł niezabezpieczony rower

Do kradzieży doszło w poniedziałek (03.06) około godziny 7:30. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna, wykorzystując fakt, iż właściciel roweru pozostawił go w korytarzu budynku kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście 34, zabrał pojazd, odjeżdżając w nieznanym kierunku.

Policjanci ustalili, że mężczyzna został nagrany przez kamerę. Na nagraniu widać mężczyznę ubranego w krótkie spodenki w kolorze niebiesko-czerwonym, szarą bluzę oraz czarny plecak. Skradziony przez mężczyznę biały rower typu MTB z pomarańczowy napisem MTB (zdjęcie poniżej).

Skradziony rower Romet
Skradziony rower Romet | fot. nadesłane

Wartość skradzionego roweru oszacowano na ponad 2 tys. zł. Osoby, które widziały podobny rower, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji przy al. Unii Lubelskiej 23 w Lublinie, pod nr tel. 47 811 24 00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.