Ukradł plecak z restauracji w centrum Lublina. Pomóż znaleźć sprawcę

Mężczyzna ukradł plecak z restauracji w centrum Lublina
Mężczyzna ukradł plecak z restauracji w centrum Lublina | fot. KMP Lublin

Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży plecaka z jego zawartością, do której doszło w jednej z restauracji w centrum Lublina. W toku czynności zabezpieczono nagranie z monitoringu, na którym widać złodzieja.

Wykorzystał chwilę nieuwagi i ukradł plecak

Do kradzieży doszło w grudniu w centrum Lublina. Przebywając w jednym z lokali gastronomicznych mężczyzna, zwrócił uwagę na plecak pozostawiony bez nadzoru. Gdy upewnił się, że właściciel odszedł dostatecznie daleko, dokonał jego kradzieży z całą zawartością i wyszedł z lokalu. Wartość strat oszacowano na blisko 1000 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00. Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.