Ukradł perfumy na kwotę ponad 1,5 tys. zł. Rozpoznajesz sprawcę? [FOTO]

ukradł perfumy
Mężczyzna ukradł perfumy o wartości 1,5 tys. zł | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży perfum o wartości ponad 1,5 tys. zł. Jego wizerunek zarejestrowały kamery zamontowane w perfumerii. Rozpoznajesz go?

Do kradzieży doszło 29 sierpnia w perfumerii Sephora znajdującej się na terenie galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi pracowników drogerii.

– Wziął z półki 3 opakowania markowych perfum i włożył je do trzymanej w ręce foliowej torby. Następnie wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar – mówi Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Moment kradzieży został zarejestrowany przez kamery. Wartość strat poniesionych przez sklep została oszacowana na kwotę ponad 1500 zł.

Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 535-47-00.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Paula – sephora zrezygnowała z ochrony. Cięcie kosztów. Błąd w artykule, sephora jest perfumerią, nie drogerią.