Ukradł papierosy o wartości 1500 zł. Wszystko nagrała kamera. Kto go rozpoznaje?

Młody mężczyzna ukradł papierosy ze sklepu przy ul. 1 Maja
Młody mężczyzna ukradł papierosy ze sklepu przy ul. 1 Maja | fot. KMP Lublin

Policjanci szukają młodego mężczyzny, który ukradł papierosy ze sklepu warte 1,5 tys. zł. Zdarzenie nagrała kamera monitoringu.

Kradzież papierosów w sklepie

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ul. 1-go Maja w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, iż sprawca wszedł do sklepu i wykorzystując chwilową nieuwagę personelu, dokonał kradzieży papierosów o łącznej wartości blisko 1 500 złotych. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Nagranie z momentu kradzieży

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.