Ukradł markowe perfumy w drogerii. Policja publikuje wizerunek złodzieja

rossmann drogeria
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z IV komisariatu poszukują sprawcy kradzieży markowych perfum w jednej z drogerii przy ul. Zana w Lublinie. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło na terenie jednej z drogerii przy ul. Zana w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do drogerii wszedł mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży markowych perfum o wartości ok. 600 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr tel. 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

350 173086
Policja publikuje wizerunek złodzieja markowych perfum w drogerii przy ul. Zana | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.