Ukradł kobiecie auto, gdy ta wsiadała z zakupami. Policja zatrzymała go po pościgu

27-latek z Radomia ukradł mieszkance Lublina samochód | fot. KWP Lublin

Policjanci zatrzymali po pościgu 27-letniego mężczyznę, który na jednym z parkingów z użyciem przemocy wyciągnął kobietę wsiadającą do samochodu z zakupami, po czym odjechał jej autem.

We wtorek późnym wieczorem na parkingu jednego z dyskontów przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie doszło do rozboju. Do 43-letniej mieszkanki Lublina, która wsiadała z zakupami do samochodu podbiegł mężczyzna, który przy użyciu przemocy wyciągnął ją z auta i odjechał jej samochodem.

Całe zdarzenie zauważył przypadkowy mężczyzna, który natychmiast podbiegł do pokrzywdzonej i ruszył z nią za sprawcą swoim pojazdem. Pokrzywdzona kobieta o całym zdarzeniu natychmiast poinformowała dyżurnego, który skierował do działań patrole znajdujące się w pobliżu.

Mężczyzna uciekał po za miasto. W miejscowości Długie (gmina Wólka) policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali w bezpośrednim pościgu sprawcę, kiedy ten porzucił skradziony pojazd i następnie kontynuował ucieczkę pieszo w pola.

Sprawcą okazał się nim 27-letni mieszkaniec Radomia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna w przeszłości był wielokorotnie karany. Odsiadywał kilkuletnie wyroki m.in. za rozboje, kradzieże z włamaniem oraz wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Rozboje, kradzieże z włamaniem, handel narkotykami. Przestępca ma 27 lat. To kiedy zaczął? jak miał 10 lat? Piszą, że siedział, co to za wyroki? Powinien w gułagu robić do 50 roku życia.