Ukradł felgi z oponami z zaparkowanego audi. Rozpoznajesz złodzieja?

ukradł felgi z oponami
Nieznany sprawca ukradł felgi z oponami | fot. KWP Lublin

Policjanci poszukują mężczyzny, który z zaparkowanego audi ukradł aluminiowe felgi z oponami o wartości 1,6 tys. zł. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany na pobliskiej stacji paliw.

Do zdarzenia doszło 6 września na parkingu przy ul. Mickiewicza w Bychawie. Ze stojącego na parkingu samochodu marki Audi A3 nieznany sprawca odkręcił aluminiowe felgi z oponami. Jak ustalili policjanci dzięki relacjom świadka, sprawca skradzione łupy schował do swojego pojazdu marki Audi, a następnie odjechał w kierunku stacji paliw.

Wartość strat pokrzywdzony właściciel pojazdu wycenił na około 1600 zł. Policjanci z bychawskiego komisariatu dotarli do nagrań pochodzących z kamer monitoringu stacji, na którą przyjechał podejrzewany o kradzież mężczyzna. Okazało się, że zamontowane na jego samochodzie tablice rejestracyjne pochodzą z kradzieży.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Bychawie pod nr telefonu 81 820 52 10 lub 997/112.

68 135465
Nieznany sprawca ukradł felgi z oponami | fot. KWP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.