UEFA Euro U21: Wiemy, kto zagra na Arenie Lublin podczas Mistrzostw Europy

Już wiemy wszystko. Spotkanie młodzieżowych reprezentacji Polski i Słowacji na Arenie Lublin rozpocznie turniej finałowy piłkarskiego EURO 2017. Grupy finałów EURO rozlosowano w Krakowie.

Rywalami Polaków będą Słowacy, Szwedzi i Anglicy. W Lublinie odbędą się trzy mecze, a przede wszystkim mecz otwarcia całego turnieju, w którym 16 czerwca 2017 roku Polska zagra ze Słowacją.

W kolejnym meczu na Arenie Lublin Polacy staną naprzeciw aktualnym młodzieżowym mistrzom Europy – reprezentacji Szwecji. Na lubelskim stadionie odbędzie się jeszcze jeden mecz EURO 2017 – 22 czerwca Słowacja zagra ze Szwecją.

– Jesteśmy doskonale przygotowani do turnieju. Bardzo cieszymy się, że mecz otwarcia odbędzie się w Lublinie. Przygotowujemy małą niespodziankę, krótką ceremonię, która poprzedzi inaugurację mistrzostw. EURO 2017 w Lublinie to bardzo ważne wydarzenie przyszłorocznego jubileuszu 700-lecia Lublina – uważa Krzysztof Komorski, zastępca prezydenta Miasta Lublin.

Oprócz Lublina mecze EURO 2017 odbędą się także w Tychach, Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach i Krakowie.

DW

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.