Udusiła swoje dzieci. 26-letnia Paulina N. usłyszała zarzuty, grozi jej dożywocie

łóżko pościel
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Prokuratura Okręgowa w Lublinie postawiła 26-letniej Paulinie N. zarzuty zabójstwa trójki dzieci. Kobieta przyznała się do zarzucanych czynów. Kobiecie może grozić dożywocie.

Udusiła swoje dzieci

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (30.09) w jednym z domów przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Babcia, która przyszła w odwiedziny do córki, ujawniła zwłoki swoich wnucząt. Cała trójka 8-miesięczna Nadia, 2-letnia Lena oraz 4-letni Alan była ułożona w łóżku.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, lecz na pomoc było już za późno. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciała dzieci zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. Wstępne badania wskazały, że przyczyną śmierci było uduszenie.

Policjanci w domu zatrzymali 26-letnią Paulinę N., matkę trójki dzieci. Kobieta została przewieziona do Szpitala Neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej w Lublinie, gdzie jest pod obserwacją. Wiadomo, że kobieta miała problemy z narkotykami, dlatego pobrano od niej krew do badań.

W piątek Prokuratura Okręgowa w Lublinie udzieliła szczegółów prowadzonego śledztwa. 26-letnia Paulina N. usłyszała trzy zarzuty zabójstwa, do których się przyznała, lecz śledczy nie ujawniają złożonych przez kobietę wyjaśnień. 26-latce grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

CZYTAJ: Matka udusiła trójkę swoich dzieci. Babcia znalazła ciała wnuków, zatrzymano matkę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.