Uderzył w radiowóz, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych

Uszkodzony radiowóz BMW w wyniku uderzenia przez inny samochód
Uszkodzony radiowóz BMW w wyniku uderzenia przez inny samochód | fot. czytelnik Kamil

Radiowóz BMW policyjnej grupy Speed miał kolizję z innym samochodem na drodze krajowej nr 19 w Niedrzwicy Kościelnej. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Wjechał w tył radiowozu

Do zdarzenia doszło w środę (4.05) po godz. 19 na drodze krajowej nr 19 w Niedrzwicy Kościelnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że policjanci z grupy Speed poruszali się od strony Kraśnika w kierunku Lublina.

W okolicy kościoła policjanci zatrzymali się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić pieszego. Tego manewru nie zauważył w porę kierowca samochodu marki Peugeot, który uderzył w tył radiowozu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie został ranny, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Kierowca puegeota wjechał w tył radiowozu BMW w Niedrzwicy Kościelnej
Kierowca puegeota wjechał w tył radiowozu BMW w Niedrzwicy Kościelnej | fot. czytelnik Kamil

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.