Uczniowie Szkoły Pallottiego w Lublinie triumfują w Parafialnym EURO

Zwycięzcy Parafialnego Euro 2024
Parafialne Euro u Bernardynów 2024 | fot. Organizator

Drużyny „All Stars” i „Królewscy” ze Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie zdobyły pierwsze miejsca w Parafialnym EURO, wygrywając swoje kategorie wiekowe.

Sukces w Parafialnym EURO

Uczniowie klas pierwszych i trzecich ze Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie osiągnęli ogromny sukces, zdobywając pierwsze miejsca w Parafialnym EURO organizowanym przez Bernardynów przy ul. Willowej w Lublinie. Drużyny „All Stars” i „Królewscy” wykazały się wyjątkową determinacją, walcząc o puchary do ostatnich minut meczów finałowych, które ostatecznie rozstrzygnięto w rzutach karnych.

Zmagania młodych piłkarzy w Euro u Bernardynów
Parafialne Euro 2024 u Bernardynów

W turnieju, który odbył się 15 czerwca, uczestniczyło ponad 150 młodych piłkarzy z Lublina, tworzących 22 drużyny. Wśród nich byli również uczniowie z drużyn „FC Relax” i „Potężni”, którzy również dali z siebie wszystko na boisku.

Turniej był nie tylko okazją do rywalizacji, ale także świetnym wydarzeniem integracyjnym dla młodzieży z różnych szkół i środowisk.

Czy Waszym zdaniem takie turnieje pomagają w rozwijaniu pasji sportowych u młodych ludzi? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.