Uber cennik Lublin 2021. Ile kosztuje przejazd Uberem po Lublinie?

uber przewozy taxi
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jeśli szukasz informacji o cenniku Uber w Lublinie, to ten artykuł jest dla Ciebie. Poniżej przedstawiamy dokładny cennik Ubera w Lublinie, abyś mógł porównać go z konkurencyjnymi ofertami.

Cennik Uber Lublin

Uber, podobnie jak Bolt, informuje klienta o kosztach przejazdu z góry, czyli jeszcze przed zamówieniem przejazdu. Aplikacja Uber podaje szacowany koszt przejazdu. Opłata za przejazd Uberem zależy od wielu zmiennych wartości.

Te wartości to na przykład liczba pasażerów i kierowców korzystających w danej chwili z usług Uber, godziny szczytu, informacje o ruchu ulicznym, długość przewidywanej trasy czy szacowany czas przejazdu.

„Gdy na danym obszarze wiele osób składa zamówienia jednocześnie, ceny przejazdów mogą być wyższe, niż zwykle. Ta zmiana cen zachęca innych kierowców do pracy na danym obszarze, aby każdy mógł zamówić przejazd” – czytamy na stronie Uber.

W przypadku dużego zainteresowania usługą w konkretnym czasie w aplikacji pojawi się cennik dynamiczny, który jest znacznie droższy od podstawowego, który publikujemy poniżej. Jest to mnożnik, koszt przejazdu może wtedy wynieść nawet kilkukrotnie więcej niż o standardowej porze.

Uber Lublin – cennik 2021

  • 4 PLN – opłata startowa (opłata za rozpoczęcie przejazdu)
  • 0 PLN – opłata za rezerwację
  • 9 PLN – opłata minimalna
  • 0,15 PLN – za każdą minutę podróży czy postoju (całkowity czas trwania przejazdu)
  • 1,50 PLN – za każdy kilometr (suma przejechanych kilometrów)
  • 9 PLN – opłata za niestawienie się pasażera
  • 9 PLN – opłaca za anulowanie

Poniżej znajdziesz również link do cennika przewozów Bolt w Lublinie.

Bolt wprowadza nowy cennik w Lublinie. Sprawdź ile zapłacisz za kurs

Aby zamówić przejazd w aplikacji Uber należy wpisać miejsce docelowe podróży, wybierz dostępny pojazd, a następnie dotknij przycisku „Wybierz UberX”, aby potwierdzić wybór pojazdu. Musisz również podać swoją lokalizację. Gdy kierowca zaakceptuje Twoje zamówienie, zobaczysz na mapie jego lokalizację i przybliżony czas przejazdu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.