Bolt wprowadza nowy cennik w Lublinie. Sprawdź ile zapłacisz za kurs

bolt taxi
Zdjęcie ilustracyjne | fot. bolt

Lublin. Bolt wprowadził zmiany w opłatach za przejazdy. Za każdy przejechany kilometr zapłacicie teraz 1,5 PLN + stałe opłaty za start oraz każdą minutę podróży czy postoju.

Nowy cennik Bolt Lublin

Koszt przejazdu z Boltem klienci znają z góry. Aplikacja podaje szacowany koszt przejazdu. Wystarczy, że w aplikacji określimy trasę przejazdu, a dowiadujemy się jakich kosztów się spodziewać. Przed kilkoma dniami co bardziej uważni klienci mogli zauważyć, że Bolt podniósł ceny w Lublinie.

Bolt – cennik Lublin 2021

 • 1,5 PLN – za każdy kilometr (suma przejechanych kilometrów),
 • 4 PLN – opłata startowa (opłata za rozpoczęcie przejazdu),
 • 0,15 PLN – za każdą minutę podróży czy postoju (całkowity czas trwania przejazdu),
 • 9 PLN – cena minimalna,
 • 9 PLN – opłaca za anulowanie.

Bolt Comfort – cennik Lublin 2021

 • 1,7 PLN – za każdy kilometr (suma przejechanych kilometrów),
 • 7 PLN – opłata startowa (opłata za rozpoczęcie przejazdu),
 • 0,33 PLN – za każdą minutę podróży czy postoju (całkowity czas trwania przejazdu),
 • 10 PLN – cena minimalna,
 • 10 PLN – opłaca za anulowanie.

Poniżej znajdziesz też link do artykułu poświęconemu cennikowi przewozu osób Uber w Lublinie.

Uber cennik Lublin 2021. Ile kosztuje przejazd Uberem po Lublinie?

Stawka dynamiczna działa w ten sposób, że jeśli w mieście jest wzmożone zapotrzebowanie na przejazdy po mieście, np. z powodu koncertu, meczu czy trwa piątkowy wieczór i mieszkańcy wracają do domów z imprez, w aplikacji pojawia się informacja o cenniku dynamicznym.

Jest to mnożnik, koszt przejazdu może wtedy wynieść nawet kilkukrotnie więcej niż o standardowej porze. Użytkownik zostaje o nim poinformowany przed rozpoczęciem kursu i jeśli decyduje się odbyć przewóz musi ją zaakceptować na ekranie.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Ci co jeżdżą boltem i innymi uberami najchętniej dla oszczędności jedli by z pod siebie. Widać za dużo już nie zjedzą.

 2. Oo to już za pół darmo się nie pojedzie? 🙁 Bardzo dobrze, może trochę mniej patoli będzie jeździć. Bo przecież ,,jak to 5zl więcej? Toż to prawie pryta będzie! Baśka kurła trajtkiem pojedziem na gape, nie trza będzie płacić!

 3. Lachu25, po co gadasz takie bzdury. Nie odpowiada to nie korzystaj. Widać żeś taksówkarz. I jeszcze ortografia „spod” mistrzu. ???

 4. Kierowcy Bolt-a to w znacznej większości obcokrajowcy z dalekiego wschodu i Ukraińcy, którzy zamiast walczyć za własną ojczyznę wolą ukrywać się w Polsce i pracować za przysłowiową miskę ryżu niż bronić własnego kraju. Kierowcy „Bolt-a” to niejednokrotnie osoby nie posiadające nawet prawa jazdy i nie znający przepisów ruchu drogowego a Wy pasażerowie narażacie własne życie aby zaoszczędzić 5 zł. NIGDY NIE MOŻESZ BYĆ PEWIEN ŻE BOLT-em DOTRZESZ DO CELU.