Tygodniowa prognoza pogody: Przeplatanki pogodowej ciąg dalszy

10432493 1557453651175647 2054962707934797124 n

Czy końcówka lutego przyniesie nam zimę? Spoglądając na kalendarz powoli już wyglądamy wiosny. Obecna aura również delikatnie sugeruje nam jej przyjście. Jak wynika z prognoz prawdziwa zima odchodzi na dobre. Miejscami może być jednak jeszcze biało i ślisko.

Końcówka lutego upłynie nam pod znakiem tzw.  „przedwiośnia”. Stopniowo zwiększające się temperatury dodatnie są tego żywym dowodem. Marzec to pierwszy miesiąc meteorologicznej wiosny, a powrotu zimy absolutnie nie widać. Temperatury w dzień zaczną dochodzić do 10°C, co korzystnie wpłynie na Biomet. Oczywiście w najbliższych dniach jak i tygodniach spodziewać się można lekkich podrygów zimy, podczas których chwyci kilkugodzinny mróz i spadnie śnieg tworząc pokrywę śnieżną. Wiec co przyniesie nam pogoda w najbliższym tygodniu ? Sprawdźmy 😉

 

Opracowanie : Renata i Agata, oraz Info Meteo LU – Biała Podlaska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.