Tygodniowa prognoza pogody: Mroźno!

22 e1453048289801
Info Meteo LU - Biała Podlaska

Zima nie odpuszcza. Własnie mija 2 tydzień stycznia który okazał się mroźny. Czy w przyszłym tygodniu zima odpuści? Czy jednak ponownie zmrozi? Sprawdźmy najnowsze prognozy.

W dalszym ciągu w naszym województwie będą trzymać całodobowe mrozy, które szczególnie będą dokuczać nam, gdy będziemy wychodzić do pracy lub szkoły. Wtedy mróz będzie stawał się niebezpieczny dla naszego zdrowia lub nawet i życia. O poranku nie wykluczamy, że w tygodniu lokalnie przy rozpogodzonym niebie temperatura będzie spadać poniżej -20°C. Pamiętajmy o ciepłym ubraniu dostosowanym do panujących warunków.

Autor: Info Meteo
Autor: Info Meteo

Jeśli prognozy się sprawdzą to pod koniec miesiąca, lokalnie w naszym województwie wystąpią gwałtowne przymrozki oscylujące w granicach -30°C! Na szczęście to są jak na razie tylko długoterminowe prognozy, które mogą ulec zmianie. Cieszmy się zimową aurą z łagodnymi spadkami temperatury. Taki urok zimy 🙂

Obecnie nic nie wskazuje na jakiekolwiek ocieplenia, a więc życzymy miłego i przede wszystkim ciepłego tygodnia.

Opracował: Info Meteo LU – Biała Podlaska

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ojoj nie będzie się chciało z domu rano wychodzić;) może spotted lulin podpowie gdzie rozgrzać sie pysznym grzancem? ;D